آموزش آرایشگری زنانه تهران

آموزش آرایشگری زنانه تهران

آموزش آرایشگری زنانه در تهران

آموزش آرایشگری با رشته های مختلف و پرطرفدار یکی از حرفه های ثبت نامی آموزشگاه های آرایشگری میباشد که در تهران و دیگر شهرستان های کشور آموزش داده میشود . شغل آرایشگری زنانه با حرفه های مختلف مناسب خانم هایی میباشد که دنبال یک کار زنانه هستند .  برای آموزش آرایشگری باید به صورت حضوری در آموزشگاه ها ثبت نام بکنید و آموزش ها را به صورت عملی و نظری یاد بگیرید .

مدرک آرایشگری زنانه

مدرک آرایشگری زنانه

مدرک رشته های آرایشگری زنانه بعد از قبولی در امتحانات رشته مزبور از طرف سازمان فنی حرفه ای صادر میشود و به هنرجو ارائه میشود. هر رشته فنی حرفه ای یک مدرک مجزا دارد . در صورت گرفتن گواهینامه مهارت مدرک شما بین المللی است.

حرفه های پرطرفدار آرایشگری زنانه در آموزشگاه ها

1- آموزش گریم و میکاپ با مدرک

2- آموزش آرایش دائم (میکروپیگمنتیشن) با مدرک

3- آموزش کوپ و کوتاهی مو با مدرک

4- آموزش کاشت ناخن با مدرک

5- آموزش مراقبت های پوست با مدرک

6- آموزش رنگ مو با مدرک

7- آموزش اپیلاسیون با مدرک

8 – آموزش آرایش و پیرایش زنانه با مدرک

 

آموزش گریم و میکاپ زنانه با مدرک

گریم و میکاپ یکی از حرفه های پرطرفدار و جدا نشدنی و لازمه هر آرایشگاه میباشد. گریم ایجاد ابهام در صورت میباشد. آرایش صورت در قدیم به صورت میکاپ انجام میشد ولی با رواج گریم در آرایش عروس این حرفه بیشتر رایج شد. گریم چهره با تکنیک های مختلفی انجام میشود. گریم در واقع استفاده از تکنیک سایه روشن برای تاکید بر ویژگی های طبیعی چهره و برجسته سازی زیبایی صورت است. برای یک آرایشگر آرایشگاه ضروری است که گریم و میکاپ عروس را به صورت تخصصی آموزش ببینید . بعد از اموزش مدرک فنی حرفه ای به کارآموز اهدا میشود .

آموزش آرایشگری گریم و میکاپ زنانه

آرایش صورت در کشور های خاورمیانه و چین و ژاپن رواج بیشتری دارد بنابر این شغل گریم و میکاپ در این منطقه جغرافیایی دنیا دارای فرصت های شغلی زیادی است و میتوان به راحتی با داشتن دانش و تجربه وارد بازار کار شد .

آموزش رنگ و مش زنانه با مدرک

رنگ مو یکی از عادت های اکثر خانم ها میباشد. از دختران جوان گرفته تا خانم های مسن دوست دارند موهای رنگ کرده و زیبایی با متد های روز داشته باشند . رنگ و مش مو تکنیک های مختلفی مانند انواع هایلایت ها ، تکنیک های آمبره ، سامبره ، بالیاژ دارد که هر کدام به نوبه خود زیبایی خاص خود را دارد. این حرفه به لحاظ داشتن مشتری زیاد در جامعه طرفدار زیادی دارد و هر خانمی که علاقمند به کار آرایشگری زنانه میباشد میتواند با آموزش این رشته ، کسب و کار مناسبی را برای خود ایجاد کند. در سال 2021 یا 1399 مدل رنگ موهای فانتزی بین خانم ها رواج بیشتری پیدا کرده است.

آموزش رنگ و مش در آرایشگری زنانه

 بازار کار حرفه کار با مواد (رنگ و مش) در بین تمام خانم های زیبا پسند دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با پدید آمدن متد های جدید رنگ مو همه دوست دارند موهایشان را به متد های جدید رنگ کنند.

آموزش کوپ و کوتاهی موی زنانه با مدرک

بلند شدن مو خاصیت مو است هرچه قدر مو بلند تر باشد احتیاج بیشتری به مرتب کردن دارد. موهای اضافی باید به صورت اصولی و توسط آرایشگران حرفه ای کوتاه شود کوتاهی مو هم مدل های مختلفی دارد بعضی از این مدل های کوتاهی مو مانند مول موی مصری، آلمانی در کشورهای مختلف به صورت سنت درامده امده است و از قدیم الایام بین مردم رواج داشته است و هست. مدل های دیگر مو کرنلی ، ریحانا ، آناناسی ، فارا ، ریحانا و … . کوتاهی مو هم یکی از شغل های پردرآمد آرایشگری زنانه میباشد

کوتاهی مو در رایشگری زنانه

آموزش کاشت ناخن مصنوعی با مدرک

کاشت ناخن که چند ده سالی میشود بین خانم ها رواج پیدا کرده است یکی از حرفه های پرطرفدار بین آرایشگران و علاقمندگان به کار آرایش و آرایشگری تبدیل شده است . با گذشت زمان روز به روز به متد های جدید کاشت ناخن مصنوعی به بازار میاید و ناخن کارها باید همیشه خودشان اطلاعات خودشان را را به روز کرده و آپدیت کنند. بعد از آموزش این شغل میتوانید در منزل یا در آرایشگاه مشغول به کار شوید و مشتری برای خود بگیرید. همیشه کار خوب مشتری میاورد نه کار ارزان . پس همیشه برای کا با کیفیت به مشتری تحویل دهید.

آموزش آرایشگری ، آموزش کاشت ناخن

کاشت ناخن نیاز به تمرین و پشتکار دارد هیچ شغلی بدون تمرین به یک شغل درآمد زا تبدیل نمیشود. مدرک کاشت ناخن توسط فنی حرفه ای صادر نمیشود ولیمدرک معادل با عنوان طراحی و دیزاین ناخن و مانیکور پدیکور ناخن و … صاد میشود که بعضی افراد با این مدرک مرکز کاشت ناخن افتتاح میکنند .

سوالات متداول آرایشگری

ایا با مدرک آرایشگری شما میتوان آرایشگاه زد؟

بله. مدرکی که ما ارائه میدهیم توسط سازمان فنی حرفه ای داده میشود و معتبرترین مدرک در کشور میباشد و در صورت داشتن شرایط افتتاح آرایشگاه میتوانید آرایشگاه باز کنید .

آیا دوره فشرده آرایشگری برای کارمندان هم اجرا میکنید؟

بله . برای شاغلان و کارمندان و شهرستانی عزیزهای هم دوره فشرده در آموزشگاه هر هفته برپاست .

تعرفه های آموزش رشته های آرایشگری چگونه است؟

شهریه آموزشی حرفه های آرایشی توسط سازمان فنی حرفه ای تعیین شده است.

آیا آرایشگری زنانه شغل خوبی است؟

آرایشگری زنانه رشته های مختلفی را شامل میشود که با یاگیری هرکدام از آنها میتوانید شغل مناسب زنانه برای خود دست و پا کنید. 

آیا آرایشگری جز مشاغل سخت است؟

آرایشگری رشته های مختلفی دارد که بعضی هاشون جز مشاغل سخت به حساب میاند در این باره باید از بیمه تامین اجتماعی سوال شود .

چقدر طول میکشه ارایشگری یاد بگیرم؟

آرایشگری زنانه رشته های مختلفی دارد ولی اگر منظورتان آرایش و پیرایش زنانه زنانه باشد سه ماه زمان لازم است تا همه رشته ها را به صورت معمولی یاد بگیرید نه تخصصی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *